Практичний психолог, вчитель основ здоров'я СЗОШ №2 Лілія Семенова

Навесні 2015 року дітям Каховської СЗОШ №2 була надана можливість стати учасниками нового соціального проекту «Чисті руки», організаторами якого є благодійний Фонд Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!».
Акцентувати увагу сучасних дітей на актуальну тематику особистої гігієни в даний час  стало життєвою необхідністю. Все частіше в нашому регіоні зустрічаються випадки токсикоінфекційних захворювань, які передаються через брудні руки. Тому, чим більше  діти будуть знати про причини і наслідки захворювань, тим краще.
Для дітей молодшої школи, підлітків і старшокласників талановитим менеджером соціальних проектів Юлією Компанієць було підготовлено та проведено цикл пізнавальних, інтерактивних занять про чистоту рук. До програми увійшли чудова добірка відеоматеріалів про мікроби, зустрічі з цікавими персонажами - доктором Айболитом (волонтер Артем Дудик) і мавпочкою Чіко, а також різноманітні форми роботи, підібрані зі змістом, з урахуванням вікових особливостей, що не дозволяють відволіктися дітям ні на секунду. Це дискусія про правила особистої гігієни, розрізні навчальні картинки про те, як правильно мити руки, арт-техніки, ігри з елементами психогимнастики, робота в міні-групах, вправи на розвиток логіки, пам'яті, уваги, сенсорного сприйняття. Після закінчення заходу був оголошений творчий конкурс на кращий малюнок, вірш або відеоролик на тему «Знай більше про чистоту рук», в якому наші діти взяли активну участь.
Наші хлопці дуже уважно і з непідробним інтересом слухали і дивилися все те, про що їм розповідали і що показували гості, яким вдалося донести до дітей головну думку - від чистоти наших рук залежить здоров'я всієї родини.
Слід зазначити, що учасники занять стали все частіше мити руки з милом, а тому помітно зменшилися випадки захворювань серед учнів школи.
З нетерпінням будемо чекати нових зустрічей з креативною командою благодійного Фонду «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» в 2015/16 навчальному році і бажаємо успішної реалізації нових соціально значущих і корисних проектів!

Друк E-mail

Хто на сайті?

На сайті 63 гостей та користувачі відсутні