Інтерв'ю з лікарями каховського інфекційного відділення ЦРЛ

Миття рук з милом - це найефективніший і найдешевший спосіб захисту від більшості інфекційних хвороб, в тому числі таких грізних, як холера та пневмонія - стверджує завідуюча інфекційним відділенням Марія Муравська. - Не тільки влітку, як можливо вважають багато з нас, але і в осіньо-зимовий період, коли "підіймають голову" інші не меньш небезпечні вірусні інфекції. Ймовірність захворіти грипом чи застудою зменшується не тільки шляхом вакцинації, але і завдяки здоровому способу життя, зайняттям спортом, але й таким банально-простим способом, як миття рук.

Продовжити

Друк E-mail

Практичний психолог, вчитель основ здоров'я СЗОШ №2 Лілія Семенова

Навесні 2015 року дітям Каховської СЗОШ №2 була надана можливість стати учасниками нового соціального проекту «Чисті руки», організаторами якого є благодійний Фонд Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!».
Акцентувати увагу сучасних дітей на актуальну тематику особистої гігієни в даний час  стало життєвою необхідністю. Все частіше в нашому регіоні зустрічаються випадки токсикоінфекційних захворювань, які передаються через брудні руки. Тому, чим більше  діти будуть знати про причини і наслідки захворювань, тим краще.

Продовжити

Друк E-mail

Хто на сайті?

На сайті 358 гостей та користувачі відсутні