Літній мовний табір «Know More!» – приємне та корисне дозвілля у липні!

Друзі! Для Вас унікальна можливість активного відпочинку та розвитку дітей: літній мовний табір «Know More!» – приємне та корисне дозвілля у липні!

З 9 по 14 липня Всеукраїнська громадська організація «Поруч» та Благодійний Фонд Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» за підтримки відділу освіти Каховської міської ради організовує табір для дітей різного віку (групи 6-9, 10-13, 14-16 років) у місті Каховка.

Продовжити

Друк E-mail

Каховка знову приєднується до глобального бігового руху!

10 червня 2017 р. о 10.00 центр та набережна міста перетвориться на велетенську бігову доріжку – другий КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ.
Випробувати власні сили та витривалість, знову відчути радість і свободу руху, зустрітися з однодумцями і прихильниками спорту та здорового способу життя – ось лише декілька приводів прийняти участь у цьому заході.
Ти готовий до чергової порції неймовірних відчуттів, азарту та екстріму?
Адже цього року буде ще більше драйву, позитивних емоцій, неочікуваних сюрпризів та нових маршрутів!

Продовжити

Друк E-mail

Майстер-клас з культури мовлення

Українською, по-українськи або по-українському? Скласти чи здати іспит? Протягом дня чи на протязі? Як правильно? Відповіді на ці та багато інших запитань каховчани зможуть отримати на відкритому уроці української від Олександра Авраменка, який відбудеться 12 грудня о 10:00 в Каховській школі мистецтв.
Захід, що організовує для каховчан Фонд Ігоря Хомінця “ЗНАЙ БІЛЬШЕ”, присвячений виходу у світ посібника з української мови  “100 експрес-уроків української” Олександра Авраменка .
У рамках заходу буде проведено справжній диктант, у написанні якого зможуть взяти участь всі бажаючі. А за результатами тестових завдань, які підготує сам автор, учасники зможуть отримати посібники у подарунок.
Наприкінці заходу кожен відвідувач матиме змогу придбати книгу і отримати автограф автора.
Для участі у заході необхіно зареєструватися за телефоном 066-040-77-97 або за посиланням www.goo.gl/JpnQW5
Довідка: Олександр Авраменко – доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, лауреат Всеукраїнського конкурсу “Учитель року” (1996).  Автор і ведучий експрес-уроків української в “Сніданку з 1+1”.

Друк E-mail

Конкурс "Дорога до школи"

ПОЛОЖЕННЯ       
про міський творчий конкурс маршрутних листів "Дорога до школи" - для учнів 1-4 класів в рамках реалізації соціального проекту «Безпека на дорозі»

1. ЦІЛЬ И ЗАДАЧІ  КОНКУРСУ
 Головною метою Конкурсу є виховання дисципліни учасників дорожнього руху, мотивація неухильного дотримання ними Правил дорожнього руху, підвищення інформованості учасників дорожнього руху про наслідки порушення Правил дорожнього руху, а також залучення уваги громадськості до проблеми підвищення безпеки дітей і молоді на дорогах.

Продовжити

Друк E-mail

  • 1
  • 2

Хто на сайті?

На сайті 15 гостей та користувачі відсутні