Психологічний тренінг для спеціалістів по роботі з дітьми

22 лютого відбулось засідання міської координаційної ради у справах дітей Каховської міської ради за участю соціальних педагогів, шкільних психологів, працівників відділу у справах дітей та соціальної служби, представників правоохоронних органів.
За запрошенням відділу у справах дітей представники Фонду Ігоря Хомінця "ЗНАЙ БІЛЬШЕ!" провели для присутніх тренінг з профілактики професійного вигорання "Фактор СТРЕС".

Дослідники синдрому професійного вигорання запевняють, що це - найнебезпечніша професійна хвороба тих, хто працює з людьми. В першу чергу: вчителів, соціальних працівників, психологів, менеджерів, лікарів, журналістів, бізнесменів і політиків, - всіх, чия діяльність неможлива без спілкування.
Тренери: Юлія Компанієць та Ольга Атаманюк надали інформацію про ознаки "вигорання" та вплив стресу на здоров'я людини. Опрацьовували з учасниками корисні вправи, які допоможуть регулювати стресові стани, тримати своє психологічне здоров’я у рівновазі. Особливо всім сподобалось завдання з елементами арт-терапії, а саме: за допомогою різних матеріалів (крупи, гудзиків, елементів біжутерії , мушель та камінців) створювали картинку, згадуючи щасливі, приємні  моменти в своєму житті.
Подібні тренінги допомагають спеціалістам віднайти необхідні внутрішні ресурси, зберегти психологічне здоров’я та в результаті підвищити продуктивність своєї роботи. 

Kordr
Kordrad
Kord
Koordrada

Друк